Nejlepší bezzrcadlovka pro začátečníky

Nejlepší bezzrcadlovky pro začátečníky ukazují, že k pořízení neuvěřitelných snímků nepotřebujete profesionální nástroje. Ať už je vaše úroveň dovedností jakákoli, tyto základní modely zpřístupňují fotografování každému. To však neznamená, že nebudou také dobrou dlouhodobou investicí: nejlepší možnosti v našem seznamu níže nabízejí dostatek výkonu a prostoru, abyste se mohli také rozvíjet.

Nemůžete si před koupí vyzkoušet každou bezzrcadlovku pro začátečníky. Proto jsme si dali tu práci za vás a odpracovali nespočet hodin testování nejlepších bezzrcadlovek v různých reálných situacích. Výsledky těchto testů jsme pečlivě seřadili níže, abychom vám pomohli najít nejlepší fotoaparát pro začátečníky odpovídající vašim potřebám a rozpočtu.

V tuto chvíli je podle nás celkově nejlepší bezzrcadlovkou pro začátečníky Canon EOS R10. Jedná se o lehký fotoaparát s konstrukcí “mini digitální zrcadlovky”, jehož klíčovou dovedností jsou některé působivé schopnosti automatického zaostřování s detekcí objektu, které vám umožní soustředit se na kompozici. Nabízí také slušné rychlosti sériového snímání, které jsou více než dostatečně rychlé na pořízení záběrů spěchajících domácích mazlíčků nebo dětí.

Protože je EOS R10 relativně nový, není nejlevnější bezzrcadlovkou pro začátečníky. Pokud je tedy váš rozpočet trochu omezenější, rádi vám doporučíme fotoaparát Olympus PEN E-PL10. Jedná se o model Micro Four Thirds s kreativními režimy fotografování pro začátečníky, jehož stabilizace obrazu v těle vám umožní pořizovat barevné snímky z ruky.

Ať už jsou vaše očekávání jakákoli, tento průvodce vám má pomoci najít nejlepší bezzrcadlovku pro začátečníky, která posune vaše fotografování kupředu. Kromě přehledu řady základních modelů bezzrcadlovek jsme vám také navrhli několik tipů, které byste měli při prohlížení nabídky fotoaparátu pro začátečníky zvážit.