Nejlepší kompaktní fotoaparát do 3000 kč

Kompaktní fotoaparáty do 3000 Kč jsou malé, kompaktní  a lehké. Snadno se vejdou do každé kapsy a díky jednoduchému ovládání s nimi můžou fotit i děti. Budou vám skvěle sloužit na vašich výletech s rodinou. Nevýhodou je malé rozlišení a omezené funkce jako je například WI-FI nebo sklopný displej. Video je obvykle v HD kvalitě. Hledáte-li však fotoaparát pro děti, nebo dokumentační fotoaparát tak v  této kategorii najdete kousky které vás překvapí svým výkonem a podáním barev. 

Kodak FZ43 řady Friendly Zoom

Fotoaparát Kodak FZ43 řady Friendly Zoom je fotoaparát s čistým moderním designem. Jednoduchost ovládacích prvků z něj dělá ideálního společníka na každodenní cesty. Fotografujte stiskem jediného tlačítka.  Fotoaparát Vtech Kidizoom Duo MX5 disponuje 4x násobný optický zoom, širokoúhlým objektivem 27mm a 16MPx snímačem. Video pořizuje v 720p HD.

Je velmi dobrý dokumentační fotoaparát na vaše cesty. Začínající fotograf určitě ocení dobré automatické režimy tohoto velmi schopného kompaktního fotoaparátu kapesní velikosti za výbornou cenu. Více informací

Vtech Kidizoom Duo MX 5

Pořizujte úžasné snímky a videa v hybridním automatickém režimu, který se za vás postará o nastavení fotoaparátu. Pouhým stisknutím jediného tlačítka budete moci také pořizovat krásná Full HD videa. S tímto fotoaparátem si užijete jeho kreativní všestrannosti záznamu filmů s využitím optického zoomu. Pomocí dynamického stabilizátoru obrazu vyfotíte vždy ostré fotografie. Navíc v kreativním režimu fotoaparát automaticky vytvoří 5 jedinečných snímků. Kreativní filtry, jako jsou Rybí oko, Miniatura, Extra živé dodají vašim fotografiím nebo filmovým scénám jedinečný vzhled a dojem.

Vtech Kidizoom Duo MX 5​ se stal fenoménem světového trhu! Fotografování s ním bude pro vaše děti zábavou, ale zároveň se s tímto fotoaparátem naučí fotografovat v takové kvalitě, že se sami nebudete stačit divit. Navíc si děti můžou  svoje parádní fotografie  mohou vylepšit fůrou fotografických efektů nebo natočit videa či hlasové záznamy.