Nejlepší kompaktní fotoaparát do 5000 Kč

Kompakt Sony Cyber-Shot DSC-WX350

Špičkově vybavený kompaktní fotoaparát, který se vejde do kapsy. Sony Cyber-Shot DSC-WX350 je vybavený neuvěřitelným 20násobným optickým zoomem. Tento levný, ale výkonný kompakt si vás získá svým dokonalým zpracováním obrazu a prémiovými technologiemi jako je WiFi a NFC. Nabízí velmi slušný výkon za rozumnou cenu.

Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Je velmi dobrý dokumentační foťák na vaše cesty. Začínající fotograf určitě ocení dobré automatické režimy tohoto velmi schopného kompaktního fotoaparátu kapesní velikosti za výbornou cenu.

Kompakt Canon PowerShot SX620 HS

Je neuvěřitelně kompaktní fotoaparát s vyspělým 25násobným zoomem. Canon PowerShot SX620 HS  je vybaven veškerými vyspělými funkcemi, které potřebujete k pořizování úžasných fotografií a filmů. S tímto kompaktem  můžete vaše fotografie okamžitě sdílet prostřednictvím chytrého zařízení.

Canon PowerShot SX620 HS pořizujte úžasné snímky a videa v hybridním automatickém režimu, který se za vás postará o nastavení fotoaparátu. Pouhým stisknutím jediného tlačítka budete moci také pořizovat krásná Full HD videa. S tímto fotoaparátem si užijete jeho kreativní všestrannosti záznamu filmů s využitím optického zoomu. Pomocí dynamického stabilizátoru obrazu vyfotíte vždy ostré fotografie. Navíc v kreativním režimu fotoaparát automaticky vytvoří 5 jedinečných snímků. Kreativní filtry, jako jsou Rybí oko, Miniatura, Extra živé dodají vaším fotografiím nebo filmovým scénám jedinečný vzhled a dojem.