Nejlepší zrcadlovka do 10000 Kč

I v cenové relaci do 10000Kč se dají vybrat zrcadlovky které vynikají zejména svou obrazovou kvalitou. Nižší seny výrobci obvykle výrobci dosahuji neimplementováním různých vychytávek výklopných displejů nebo možnosti GPS a připojení na WIFI. Tyto cenové úspory ovšem nemají vliv na obrazovou kvalitu pořízených fotografií. Mezi všemi v tomto vyniká zrcadlovka D3500 od Nikonu úspěšný pokračovatel úspěšné řady D3000.

Zrcadlovak Nikon D3500

S digitální jednookou zrcadlovkou D3500 povýšíte své fotografie na novou úroveň. Tato cenově dostupná zrcadlovka vás příjemně překvapí svým kompaktním provedením a jednoduchým ovládáním zvláště vhodným pro začínající fotografy. O kvalitní snímky plné detailů se stará 24,2 Mpix senzor.  Možnost nastavení   vysokého ISO (26 600) vám umožní fotit v jakoukoliv denní dobu. Pomocí rychlého automatického ostření zachytíte každý nezapomenutelný okamžik z vašeho rodinného života. 

Nikon D3500 byl navržen tak, aby jeho ovládání bylo snadné a vhodné i pro začínající fotografy. S tímto fotoaparátem vyfotíte perfektní fotografie za každých okolností. Navíc zásluhou objektivů NIKKOR můžete fotit skvěle vykreslené působivé fotky s rozostřeným pozadím. Jste začínající vloger? Tak s touto zrcadlovkou pořídíte i skvělá Full HD videa na váš vlog. S kvalitním systémem automatického zaostřování vyfotíte perfektně ostré fotografie. Díky sekvenčnímu snímání až pěti snímků za sekundu vám již neunikne ten nejradostnější moment s vašimi dětmi. Zrcadlovku D3500 lze rozšířit o  další prvky, jako jsou objektivy NIKKOR, dálková spoušť nebo externí blesk.