Example Title

This is an example for subtitle

Example Title

This is an example for subtitle

O mně

S kurzy fotografování jsem začal pozvolna, vlastně nejdříve jenom tak pro kamarády a známe. No a když mě požádali o sepsání návodu na focení tak jsem se také  pustil do vydávání internetového magazínu pro fotografy.

Vnitřně vždy jásám nadšením, když vidím někoho, kdo chce fotit a sám od sebe po kurzu focení zvolá: „Stálo to za to!“ Stejně tak jako ostatní při pohledu na jeho fotografie.

První fotografii jsem pořídil vlastnoručně vyrobeným papírovým fotoaparátem s dírkovým objektivem. Fotografie nebyla dokonalá, vlastně to byla jenom taková černošedá mazanice na negativu, ale mnohému mne o focení naučila. 

Kurzy fotografování pořádám na náměstí v Novém Jičíně. Náměstí má své kouzlo a ve svých zákoutích nabízí mnoho scén se kterými se absolventi kurzu můžou setkat při focení zážitků jejích běžného života. Na kurzy většinou přicházejí lidé, kteří mají fotoaparát a chtějí začít fotit. Pokud jsou tyto dvě věci splněny tak výsledek stojí za to.

Ivo Španihel

Můj profesní život

Absolvoval jsem obor technická kybernetika na Vysoké škole v Brně. V současnosti pracuji jako technický manažer v jedné nadnárodní americké společnosti. Firma již přes 20 let využívá mé kreativity, technických znalosti a dovednosti i v zahraničních pobočkách, což mi umožňuje se svým fotoaparátem hodně cestovat. Několik týdnů jsem například strávil pomocí při výstavbě sesterského závodu ve městě Pune v Indii a nejednou jsem pracovně navštívil Čínu a Tchaj-wan.