Noční obloha aplikace mapa hvězdná obloha česky

K ovládání aplikace hvězdná obloha nepotřebujte znát žádný jazyk. Stačí jenom pomocí ikon hvězdných objektu nastavit zda chcete zobrazovat jenom planety nebo třeba i souhvězdí. Pak již stačí aplikaci na mířit na oblohu a online sledovat jak se jednotlivé hvězdy a planety jmenují. Mapa hvězdné oblohy je dostupná pro uživatelé zařízení s operačním systémem Androidem i IOS. Obě aplikace se dají stáhnout z app store obou platforem. Po jejím zapnutím si pomocí ikonového menu  můžete vybrat, zda chcete zobrazit hvězdy, souhvězdí, planety nebo třeba hvězdné objekty jako jsou galaxie a mlhoviny.

Mapa hvězdné oblohy pro zařízení Android

Sky Map je planetárium pro vaše zařízení Android. Pomůže vám snadno a rychle  určit jméno hvězdy, planety, mlhovin a dalších objektů na hvězdné obloze. Původně byla vyvinutá jako Google Sky Map později uvolněná pro veřejnost.

konstelace hvězd

Mapa hvězdné oblohy pro zařízení Aple

Star Walk 2 Ads + je vynikající aplikace pro sledování hvězd, souhvězdí a planet. S touto aplikaci můžete zkoumat noční oblohu přes obrazovku vašeho zařízení. Vydejte se bez námahy na cestu tisíci hvězd, planet a souhvězdí. Vše, co musíte udělat, je zatajit dech a nasměrovat zařízení na oblohu!